اندازه زدن سریع و بدون دردسر

متری برای اندازه زدن سریع ، دقیق و بدون دردسر

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : ۲ دقیقه

در هنگام استفاده از متر، گاهی اوقات نیاز به علامت زدن با مداد نیز پیش می آید. در صورتیکه سر متر به جایی بند نباشد، علامت زدن برای کاربر غیر حرفه ای در این حالت کمی مشکل خواهد بود. متری که مشاهده میکنید به نوعی این مشکل را حل نموده و امکان اندازه زدن سریع را فراهم می کند. با نیک تیک همراه باشید.

اندازه زدن سریع و بدون دردسر

این متر با داشتن یک گیره مخصوص انواع مداد ، خودکار و ماژیک با سایز مختلف را میتوان به آن متصل نمود که امکان اندازه زدن سریع ، دقیق و بدون دردسر را فراهم می کند.بدین صورت که یک پیچ دستی، گیره را آزاد میکند و کاربر میتواند مداد یا علامت گذار دیگری را در گیره قرار داده، تنظیم کند و سپس پیچ را سفت کند. این ویژگی باعث میشود تا متر شما همواره با علامت گذار باشد و بدنبال مداد نگردید.

 

اندازه زدن سریع و بدون دردسر

 

حسن دیگر این متر در طراحی قفل آن است.در این متر بجای قفل رایج در سایر مترها ، از یک اهرم استفاده شده تا متر به سادگی و خیلی محکم قفل شود. این ویژگی کمک میکند تا در اندازه گیری های مساوی ، متر بی تغییر بماند و در کشیدن خط صاف مشکلی پیش نیاید.

 

اندازه زدن سریع و بدون دردسر

بند کوچکی که در سر متر نصب شده جهت کشیدن دایره میباشد. کافیست بند را بدور میخ یا پیچی بیاندازید و شعاع را روی متر تنظیم نموده و دایره را ترسیم کنید.

اندازه زدن سریع و بدون دردسر

جالب اینکه اگرچه این متر برای راست دست ها تنظیم شده، اما چپ دست ها میتوانند آویز کمربند، قفل اهرمی و حتی گیره مداد را به جهت مخالف انتقال داده و نصب کنند.

علاوه بر خوش دست بودن و نداشتن لبه تیز، نویسنده این متر را از ارتفاع ۸ فوتی ۵ بار به زمین انداخته و متر همچنان قابل استفاده بوده است.

 

فروشگاه اینترنتی نیک تیک

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: , , , , ,