دستاوردهای ماکیتا در 2017 STAFDA

دستاوردهای ماکیتا در ۲۰۱۷ STAFDA (انجمن تخصصی توزیع کنندگان ابزار و پیچ و مهره)

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : ۳ دقیقه

امسال ماکیتا در STAFDA (انجمن تخصصی توزیع کنندگان ابزار و پیچ و مهره) ۲۰ محصول جدید معرفی نموده است. مهمترین آنها سیستم ارتباط بیسیم AWS (سیستم روشن شدن اتوماتیک بیسیم) میباشد. که در ادامه با کاربرد آن آشنا میشویم. با نیک تیک همراه باشید.

همه ما با آسودگی و کارایی فن آوری خودکار روشن و خاموش شدن دستگاه جمع کننده غبار (جارو برقی) آشنا هستیم. حال چنانچه کابل اتصالی بین ابزار و جارو برقی نباشد چه اتفاقی میافتد؟ ماکیتا برای این پرسش، راه حلی پیشنهاد نموده است.

 

دستاوردهای ماکیتا در 2017 STAFDA

 

ابزاری که مجهز به AWS میباشد از فن آوری بلوتوث برای اجرای روشن و خاموش شدن بین ابزار و جاروبرقی استفاده میکند. ابزارهایی که در این نوشته نام برده شده مجهز به این سیستم بوده و با جاروبرقی های شارژی هم که با سیستم   AWS سازگارند، جفت میشود.

البته نحوه بازاریابی این سیستم در نمایشگاه، باعث این شبهه شد که تمامی ابزارهای موجود ماکیتا با این سیستم سازگارند. اما ماکیتا این تصور را رد کرد.

 

جاروبرقی شارژی XCV08Z

جاروبرقی شارژی مدل XCV08Z جدیدترین سیستم جمع آوری غبار بوده، دارای فیلتر ۳ مرحله ای که فیلتر بطور خودکار پاک میشود. ولتاژ ۳۶ ولت آن با ۲ باتری ۱۸ ولت تامین میشود و موتور آن براشلس (بدون جاروبک) میباشد. سیستم AWS آن بطور همزمان به ۱۰ ابزار بصورت بیسیم متصل شده و برد آن تا ۳۲ فوت است. ژانویه ۲۰۱۸ زمان تولید این ابزار خواهد بود.

 

دستاوردهای ماکیتا در 2017 STAFDA

 

فارسی بر شارژی XSL04ZU

فارسی بر شارژی XSL04ZU نیز با موتور براشلس و تامین ولتاژ ورودی ۳۶ ولت از دو باتری ۱۸ ولتی، ضمن داشتن ظرفیت برش بالا، دارای دو ریل کشویی برای کارایی بیشتر میباشد. تولید این محصول برای زمستان ۲۰۱۸ برنامه ریزی شده است.

 

دستاوردهای ماکیتا در 2017 STAFDA

 

گردبر شارژی مدل XPS02ZU که از نوع ریلی میباشد نیز با موتور براشلس و تامین ولتاژ ورودی ۳۶ ولت از دو باتری ۱۸ ولتی، در زمستان ۲۰۱۸ به بازار خواهد آمد.

 

بتن کن شارژی XRH07PTU

بتن کن XRH07PTU با مته گیر ۵ شیار نیز با موتور براشلس و استفاده از دو باتری ۱۸ ولتی، مناسب دریل کاری بتن و تراشیدن میباشد. سیستم ضد ضربه ماکیتا با ایجاد تعادل وزن در بتن کن ، بدون کاهش کارایی، ضربه عکس العمل را کمینه میکند. این ابزار هم در ژانویه ۲۰۱۸ وارد بازار میشود.

 

 

فرز جدید XAG17ZU با دو مدل کلید کشویی و پدالی، نیز در فوریه ۲۰۱۸ وارد بازار خواهد شد که با داشتن فناوری تغییر سرعت خودکار، در حالیکه شارژی هستند، کارایی فرز های برقی را ارائه میدهند. این فرزها برای استفاده در انواع کارها طراحی شده اند.

 

فروشگاه اینترنتی نیک تیک

 

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: , , , , , , , , ,