جلوگیری از سرقت باتری ابزارهای ماکیتا با فناوری Sync Lock

جلوگیری از سرقت باتری ابزارهای ماکیتا با فناوری Sync Lock

زمان تقریبی مطالعه این مطلب : ۳ دقیقه

اگر شما ابزارهای شارژی ماکیتا را استفاده میکنید، آگاهید که باتری ها بخش عمده ای از هزینه تهیه ابزار را بخود اختصاص میدهند. چنانچه شما نگران سرقت باتری هستید فناوری Sync Lock از شرکت ماکیتا در خدمت شما خواهد بود. این فناوری بازدارنده سرقت بوده و باعث میشود پرسنل باتریها را از کارگاه خارج نکنند. با نیک تیک همراه باشید.

 

فناوری Sync Lock با برنامه ریزی و پیکربندی تنظیمات هر باتری ۱۸V LXT ماکیتا، سبب قفل شدن باتریها، بستن راه مصرف انرژی و همچنین عدم شارژ شدن باتری ها میشود.

 

 

با تهیه ترمینال Sync Lock تمام باتریهای ۱۸ ولتی ماکیتا که نمایشگر میزان شارژ باقیمانده دارند، قابلیت دریافت این تنظیمات امنیتی را خواهند داشت. پس از تهیه این ترمینال و نصب نرم افزار همراه آن روی کامپیوتر و یا لپ تاپ، میتوانید بدون اعمال هزینه دیگری، روز و ساعت غیرفعال شدن هر باتری را در مدار باتری پیکربندی کنید.

 

 

Sync Lock چه کاری را انجام نمیدهد؟

این فن آوری فقط یک بازدارنده از سرقت باتری است. توانایی ردیابی باتری را ندارد. امکان تعیین موقعیت باتری با GPS وجود ندارد. هیچ اتصالی با ابزارهای شارژی شما ندارد. تغییری در تنظیمات ابزار شما نمیتواند ایجاد کند و یا نرم افزار به آنها متصل شود. همچنین شما نمیتوانید با این ترمینال، باتری را شارژ کنید و اینکه نخواهید دانست باتری در چه زمانی از کارگاه خارج شده است.

 

 

این ترمینال با اتصال به باتری، فقط رمز چهار رقمی باتری را به دلخواه شما تغییر میدهد و یک تاریخ انقضا استفاده، برای آن تعیین میکند تا در صورت سرقت باتری از کار بیافتد. در غیر این صورت، قبل از سررسید تاریخ انقضا، با اتصال باتری به ترمینال تاریخ جدیدی روی آن پیکربندی میشود.

 

 

در ضمن جهت امنیت خود ترمینال، پیچ های نصب همراه آن، طوری طراحی شده اند که باز نمودن آنها نیاز به آچار مخصوص دارد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برچسب‌ها: , , , , , , , , , , ,